10 грудня 2017, 23:01
Викладачі кафедри Міжнародної Інформації навчають не лише студентів в рамках НУ "Львівської політехніки", а й несуть свої знання та досвід для всіх бажаючих! І прикладом цього стала зустріч-лекція (за підтримки Освітньої Асамблеї м.Львова) від доцента кафедри "Міжнародна інформація" - Сухорольського Петра Михайловича, який із задоволенням поділився своїми знаннями та професіональним підходом до вивчення науки "Футурологія", яка є однією з дисциплін, що вивчається на нашій кафедрі!
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/12/10/gallery/24883280_2010871495864747_734152902707275510_o.jpg?itok=W_GaZ27P×tamp=1512939691)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/12/10/gallery/24955349_2010871419198088_3477381165489153529_o.jpg?itok=vAWkFrhQ×tamp=1512939691)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/12/10/gallery/24955671_2010871422531421_1938215062306861664_o.jpg?itok=I-8O8gxs×tamp=1512939691)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/12/10/gallery/24955717_2010871412531422_6861355821505884313_o.jpg?itok=vGbHo0dw×tamp=1512939691)