5 лютого 2018, 10:15
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/02/05/illustrations/fotopolitehnika.jpg?itok=-3tIoQKZ×tamp=1517818631)
2 лютого 2018 року відбулися засідання стипендіальних комісій навчально-наукових інститутів Львівської політехніки, відповідно до яких за результатами зимової сесії 2016/2017 навчального року призначено академічні стипендії студентам Університету.
У приєднаних файлах подано витяги з протоколів засідань стипендіальних комісій. Списки студентів сформовано окремо для кожного інституту.