Відкриття лабораторії віртуальної та доданої реальності у Tech StartUp School Львівської політехніки

28 лютого 2018 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Колесси, 2, ауд. 203) відкриють лабораторію віртуальної та доданої реальності. Початок заходу о 13 годині.

Це буде один із перших центрів в Україні, де можна буде побачити величезний потенціал технологій віртуальної реальності. Завдяки технологіям, що розроблятимуть у цій лабораторії, користувачі відчують повноту свободи руху у віртуальній реальність, зможуть переміщатися в ній, спробують різноманітні демо-симуляції в архітектурі, дизайні, навчанні та розвагах.

Відкриватимуть лабораторію:

• Назар Подольчак (СЕО Tech StartUp School, директор Бізнес Інноваційного Центру),
  • Наталія Чухрай (професор, проректор з наукової роботи Львівської політехніки),
  • Андрій Москаленко (заступник міського голови з питань розвитку).

Спеціальний бонус цього дня – демонстрація декількох стартапів, що перебувають на акселерації в Tech StartUp School Львівської політехніки, і продуктів віртуальної та доданої реальності. Це, зокрема, «цікава астрономія», «розумний супермаркет», «індустріальний парк», «нове помешкання».

Приєднані файлиРозмір
Прес-реліз177.76 KB