1 березня 2018, 08:58
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/02/28/illustrations/img0813t.jpg?itok=s68F-1Yg×tamp=1519827782)
Нещодавно у стінах головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбулося засідання дискусійного клубу «Філософські проблеми науки і техніки».
Організатором події виступив осередок Українського фізичного товариства при Національному університеті «Львівська політехніка». Тему засідання окреслено доволі широко і звучала вона як «Нанотехнології». Подія справді відбулася у формі активної дискусії, ба більше, деякі учасники вели запальну полеміку щодо порушених питань.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/02/28/gallery/img_0801.jpg?itok=uJi9Gwwh×tamp=1519827782)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/02/28/gallery/img_0806.jpg?itok=mgaRBQxD×tamp=1519827782)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/02/28/gallery/img_0810.jpg?itok=8GwzpOIp×tamp=1519827782)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/02/28/gallery/img_0813.jpg?itok=KCl2xfp4×tamp=1519827782)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/02/28/gallery/img_0814.jpg?itok=D_w1AiTS×tamp=1519827782)