Пітчинг «Academic edition 1.0: стартапери проти старперів» у Tech StartUp School Львівської політехніки

15 березня 2018 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться суперзмагання ідей – пітчинг «Academic edition1.0: стартапери проти старперів». Початок о 17:00.

Близько 30 потенційних інвесторів будуть слухати презентації проектів молодих стартаперів. Серед представлень – проекти, які допоможуть побороти нашестя борщівника, освітлити, без затрати електроенергії, навіть найтемніші закутки львівських двориків і вулиць, куди не потрапляє сонячне проміння, серія апаратно-програмних пристроїв для лабораторних досліджень та ще багато-багато цікавого.

Нагадаємо, на попередньому пітчингу «Старпери VS Стартапери», проведеному в Tech StartUp School, було профінансовано чи придбано половину представлених стартапів.

Організатори заходу – Tech StartUp School, Управління ІТ Львівської міської ради, Клуб ділових людей, Львівська міська рада, громадська організація «Креативне місто».

Докладніше – у прес-релізі

Приєднані файлиРозмір