Підписання меморандуму про співпрацю між Tech StartUp School і Державною інноваційною фінансово-кредитною установою

27 березня 2018 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Колесси, 2) відбудеться підписання меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Державною інноваційною фінансово-кредитною установою і Tech StartUp School та між Львівською обласною держадміністрацією і Державною інноваційною фінансово-кредитною установою. Початок о 9:30.

У заході візьмуть участь:

• голова Львівської державної адміністрації Олег Синютка;
  • голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк;
  • директор Tech StartUp School Назарій Подольчак;
  • ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало.

Перед підписанням меморандуму про співпрацю учасники проведуть презентацію щодо можливостей, які відкриє така консолідація.

Програма заходу

Приєднані файлиРозмір