![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/events/2018/04/05/illustrations/plakat_slabowpyckyj-koronenko_t.jpg?itok=wjz3UEeA×tamp=1522922505)
12 квітня 2018 року в межах проекту професора-мовознавця Ірини Фаріон «Від книги до мети» відбудеться зустріч із письменниками Михайлом Слабошпицьким та Світланою Короненко і презентація їхніх книжок – «Протирання дзеркала: Те, чого ви не прочитаєте в історії літератури» та «Вірші з осені».
Місце проведення заходу – аудиторія 217 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 16:00.