Зустрічі з професором Кшиштофом Облуєм з Академії Леона Кузьмінського та Університету Варшавського

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх охочих відвідати 12–13 квітня 2018 року серію лекцій професора Кшиштофа Облуя, який прочитає низку лекцій для студентів та викладачів.

Основними науковими інтересами професора Облуя є стратегічний менеджмент, результати його досліджень опубліковані у провідних наукових журналах: Entrepreneurship: Theory and Practice, Journal of Management Studies, International Small Business Journal, Business History, European Journal of International Management, European Management Journal, Industrial&Environmental Crisis Quarterly, Journal of East West Management.

Упродовж 2013–2016 років Кшиштоф Облуй був радником президента Польщі Броніслава Комаровського.

Лекції для студентів економічних та управлінських спеціальностей відбудуться за таким розкладом:

• 12 квітня, 12:10–13:45: лекція «Стратегічні вибори компаній» (аудиторія 310 IV навчального корпусу);
  • 13 квітня, 10:20–11:55: лекція «Стратегії – формування сенсу та визначення конкурентної переваги» (аудиторія 301в IV навчального корпусу).

Дослідницький семінар для викладачів «Як опублікувати статтю в топовому журналі?» відбудеться 12 квітня (аудиторія 301в IV навчального корпусу, 16:00–17:00).

Лекції та семінари проводитимуться англійською мовою.