ІIІ Міжнародна інтернет-конференція «Проблеми економіки, фінансів та управління експортно-імпортною діяльністю»

Організатори – Міністерство освіти і науки України, кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва, кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності, Рада молодих вчених Національного університету «Львівська політехніка», Інформаційний портал «Інвестиції.орг» – запрошують взяли участь у ІIІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Проблеми економіки, фінансів та управління експортно-імпортною діяльністю», яка відбудеться 16 травня 2018 року.

Крайній термін подання тез – 13 травня 2018 року.

Тематичні напрями:

• економіка експортно-імпортної діяльності;
  • інформаційне забезпечення експортно-імпортної діяльності;
  • управління експортно-імпортною та митною діяльністю;
  • облік та фінансування експортно-імпортної та митної діяльності.

Надсилання тез доповідей здійснюється виключно через електронний ресурс Про fінанси.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції311.56 KB