Другий заїзд у Літній денний табір для дітей «StartUp Camp» у стартап-школі Львівської політехніки

16–27 липня 2018 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» знову відбуватиметься «StartUp Camp» – Літній денний табір для дітей віком 7–11 та 12–15 років.

Учасники «StartUp Camp» поринуть у світ інноваційних технологій, спробують себе в ролі ракетомоделістів, творців сайтів, спеціалістів з розробки стартапів, зможуть сконструювати робота, дізнаються багато цікавого про космос, зможуть поринути у світ віртуальної реальності. «StartUp Camp» – це можливість відкрити у дитини приховані таланти, знайти нових друзів і провести літні канікули з користю.

Програма табору:

• цікава хімія;
  • пізнавальна фізика;
  • основи біотехнологій;
  • створення сайтів;
  • основи IT;
  • англійська мова;
  • дитячі стартапи;
  • робототехніка;
  • астрономія для дітей;
  • особистісний розвиток;
  • фінансова грамотність;
  • speedcubing.

Реєстрація на табір

Для дітей працівників Львівської політехніки діє знижка 20%.