9 липня 2018, 12:30
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/07/09/illustrations/lp11.jpg?itok=kE2JktJr×tamp=1531137451)
Відбулися засідання стипендіальних комісій навчально-наукових інститутів Львівської політехніки, відповідно до яких за результатами семестрового контролю другого семестру 2017/2018 навчального року призначено академічні стипендії студентам Університету.
У приєднаних файлах подано витяги з протоколів засідань стипендіальних комісій. Списки студентів сформовано окремо для кожного інституту.
Академічні стипендії призначено з 1 липня 2018 року.