![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/07/13/illustrations/2.jpg?itok=6bDeVXwS×tamp=1531474050)
12 липня 2018 року в межах роботи Комітету з питань розвитку жіночого підприємництва при Львівській торгово-промисловій палаті відбулася зустріч з виконавчим директором Канадсько-української торгової асоціації Еммою Турос, участь у якій взяла завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Ольга Мельник.
Інформативна, пізнавальна і надихаюча зустріч, тепла атмосфера та чудове товариство дали змогу поглибити розуміння перспективних напрямків співпраці українського та канадського бізнесу. За підсумками заходу вже незабаром представники Канадсько-української торгової асоціації проведуть низку лекцій для студентів кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/07/13/gallery/1.jpg?itok=4w77qNcN×tamp=1531474050)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/07/13/gallery/3.jpg?itok=Sejm-Plw×tamp=1531474050)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/07/13/gallery/4.jpg?itok=hQvlZyvf×tamp=1531474050)