Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

Історія кафедри адміністративного та фінансового менеджменту

Кафедру адміністративного та фінансового менеджменту створено наказом ректора Національного університету «Львівська політехніка» (№ 53-10 від 20 березня 2011р.) на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти.

Необхідність підготовки фахівців за спеціальностями «Управління фінансово-економічною безпекою» та «Адміністративний менеджмент» обумовлена широким впровадженням таких управлінських напрямків як адміністрування менеджменту та фінансово-економічна безпека в роботу промислових і підприємницьких структур та органів державного управління регіону. Фахівці цієї спеціальності повинні визначати напрямки, розробляти і впроваджувати новітні ідеї і технології в систему управління, а також здійснювати контроль за розвитком підприємства, організації чи установи.

Кафедра здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Також проводиться підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Управління фінансово-економічною безпекою» та спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» спеціалізації «Адміністративний менеджмент» на основі базової або повної вищої освіти, незалежно від напрямку підготовки та набутої спеціальності за денною та  заочною формами навчання. 

Кафедра здійснює навчання осіб, які перебувають на державній службі. Навчання проводиться за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» та проводиться лише за заочною формою.

До підготовки майбутніх управлінців залучені висококваліфіковані науково-педагогічні працівники з менеджменту, економіки підприємства та інших галузей знань, а також відомі науковці, визнані практики державної служби та політики, у тому числі розробники реформ у сфері публічного управління та адміністрування, які використовують інтерактивні методики навчання.

Випускники даного напряму можуть застосувати свої професійні знання на підприємствах різних видів економічної діяльності, приймати участь в різного роду проектах і програмах, а також долучатись до реформ децентралізації, працювати в органах влади.

Науково-педагогічний штат кафедри нараховує 16 працівників, з них: 1 доктор наук (професор), 9 кандидати наук (5 доцентів),  3 старші викладачі, 4 асистенти.  Кафедру очолює доктор економічних наук, професор Подольчак Назар Юрійович. Колектив кафедри активно працює у навчально-методичній та науковій сферах, бере участь у важливих регіональних та національних програмах розвитку економіки.
 

Оновлено 4 years 5 міс тому