Особливості прийому до докторантури іноземців та осіб без громадянства

До Університету приймаються іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, та мають документи про вищу освіту, які підтверджують наявність відповідного освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня. Іноземці та особи без громадянства (далі — іноземці) можуть здобувати вищу освіту за кошти фізичних та/або юридичних осіб, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, законодавством або угодами між закладами вищої освіти про міжнародну академічну мобільність. Прийом іноземців до Університету на навчання за рахунок коштів державного бюджету здійснюється в межах квот для іноземців.

Іноземці, яким надаються державні стипендії за міжнародними договорами, загальнодержавними програмами, іншими міжнародними зобов’язаннями України, приймаються на навчання у межах установлених квот для іноземців на підставі направлень Міністерства освіти і науки України.

Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, особи, яким надано статус біженця в Україні, особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту, та особи, яким надано статус закордонного українця, і які перебувають в Україні на законних підставах, мають право на здобуття вищої освіти нарівні з громадянами України. Здобуття вищої освіти зазначеними категоріями осіб за кошти державного бюджету здійснюється в межах квот, визначених Кабінетом Міністрів України

Зарахування вступників з числа іноземців для підготовки в докторантурі за кошти фізичних та/або юридичних осіб може здійснюватися упродовж року.

Іноземці, які прибувають в Україну для участі в програмах академічної мобільності або для здобуття вищої освіти за узгодженими між Університетом та іноземними закладами вищої освіти освітніми програмами, приймаються на навчання з урахуванням відповідних договірних зобов’язань Університету

Для вступу до докторантури Університету іноземці та особи без громадянства особисто подають такі документи:

• заяву про вступ до докторантури у паперовій формі;
  • письмову характеристику наукової діяльності вступника, надану доктором наук з відповідної спеціальності, який є штатним науково-педагогічним або науковим працівником Університету, із згодою бути науковим консультантом у разі зарахування вступника до докторантури;
  • розгорнуту пропозицію претендента для вступу до докторантури, в якій міститься план дослідницької роботи та інформація про обсяг наукової роботи, необхідної для підготовки результатів проведених досліджень до захисту;
  • список та відбитки опублікованих наукових праць і винаходів;
  • оригінал та копію диплома доктора філософії або кандидата наук;
  • копію паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства
  • копію посвідчення закордонного українця (за наявності);
  • заяву про надання згоди на збір та обробку персональних даних;
  • поліс медичного страхування.

Форми документів оприлюднюються на офіційному веб-сайті Університету.

Документи, зазначені у підпунктах 5-6 цього пункту, мають бути перекладені українською мовою з нотаріальним засвідченням перекладу, засвідчені в країні їх видачі у спосіб, який офіційно застосовується в цій країні для такого засвідчення, та легалізовані відповідною закордонною установою України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Оновлено 4 years 4 міс тому