Правила внутрішнього розпорядку у студентському містечку

Правила внутрішнього розпорядку (далі – Правила) діють на території Студентського містечка  і є обов’язковими для всіх осіб, які мешкають в гуртожитках або перебувають на території Студмістечка.

Правила внутрішнього розпорядку діють для впорядкування норм і правил поведінки, покращення умов проживання та зміцнення дисципліни мешканців студмістечка.

Нормою поведінки для осіб, які мешкають чи перебувають на території Студентського містечка, є дотримання таких засад:

• дотримання законності та правопорядку, встановлених державою, цими Правилами та іншими нормативними документами;
  • дбайливе ставлення до майна, об’єктів і території студмістечка;
  • взаємна доброзичливість, вимогливість та повага між людьми
  • шанування особистості, гідності людини, її національних та релігійних почуттів.

Мешканцям гуртожитку забороняється:

• вживати на території Студмістечка алкогольні, слабоалкогольні напої та пиво;
  • курити, зокрема кальян;
  • проносити алкоголь у гуртожиток;
  • проносити і зберігати зброю, зокрема холодну, пневматичну тощо;
  • проносити і зберігати легкозаймисті, вибухові та отруйні речовини;
  • тримати тварин.

Контроль за дотриманням Правил здійснює:

• Студентські оперативні загони;
  • Студентська рада гуртожитку;