Історія кафедри цивільного права та процесу

Кафедра цивільного права та процесу Національного університету «Львівська політехніка» заснована у лютому 2011 року як кафедра новоствореного Навчально-наукового інституту права та психології.

Пріоритетним завданням кафедри цивільного права та процесу є організація освітнього процесу для студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти зі спеціальності 081 Право відповідно до державних стандартів освітньої діяльності, сучасних вимог ринку праці та викликів, що стоять перед українською вищою школою; використання модерних освітніх та інформаційних технологій, інтерактивних методів навчання, проведення занять із застосуванням мультимедійного та іншого обладнання, розширення використання мережевого електронного навчально-методичного комплексу (ЕНМК) в середовищі moodle через мережу інтернет Віртуального навчального середовища Львівської політехніки (ВНС ЛП); налагодження прикладного (практичного) навчання через залучення практичних працівників (суддів, адвокатів, нотаріусів, представників органів публічного управління) до проведення занятьзі студе нтами у формі семінарів, круглих столів, у діяльність студентських наукових гуртків, розширення сфери роботи студентів у Центрі надання безоплатної правової допомоги та на інших публічних майданчиках набуття досвіду практичної роботи на основі договорів з Національним університетом «Львівська політехніка».

Робота кафедри цивільного права та процесу націлена на постійний навчально-методичний пошук, засвоєння провідного досвіду вищої школи та водночас підтримання поваги до класичних, доктринальних засад викладання у закладах вищої освіти України, національних освітніх традицій.
Кафедра цивільного права та процесу, застосовуючи сучасні методики викладання правових дисциплін, здійснює викладання низки правових дисциплін у інших Інститутах Національного університету «Львівська політехніка».

Очолює кафедру д.ю.н., професор Личенко Ірина Олександрівна.

На сьогодні кафедра нараховує 28 науково-педагогічних працівники. З них: 2 доктори юридичних наук, 23 кандидати наук, 6 доцентів, 1 професор, 2 старших викладача, які забезпечують викладання правових дисциплін: «Претензійне та позовне провадження»; «Господарське право»; «Трудове право»; «Аграрне право»; «Екологічне право»; «Земельне право»; «Сімейне право»; «Цивільне право, частина 1»; «Цивільне право, частина 2»; «Цивільний процес»; «Комерційне право»; «Господарське судочинство»; «Нотаріат»; «Господарське право»; «Господарський процес»; «Природоохоронне законодавство та екологічне право»; «Адвокатське самоврядування»; «Адвокатура зарубіжних країн»; «Організація адвокатської справи»; «Процесуальне представництво»; «Участь адвоката у справах міжнародних інвестицій».

Викладачі кафедри цивільного права та процесу мають досвід роботи в органах публічного управління, правоохоронних органах, нотаріаті та адвокатурі.

Оновлено 4 years 7 міс тому