Історія кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності

Кафедру екологічної безпеки та аудиту утворено 1 листопада 2011 року у складі Навчально-наукового інституту екології, природоохоронної діяльності та туризму імені В’ячеслава Чорновола (тепер Навчально-науковий інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола) Національного університету «Львівська політехніка». Завідувачем кафедри призначено д.т.н., проф. Погребенника В.Д. У 2012 році колективом кафедри ліцензовано спеціальність 8.04010604 «Екологічний контроль та аудит» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» кваліфікації 2211.2 «Експерт з екології». Впродовж 2012-2017 рр. колективом кафедри підготовлено 23 магістри з цієї спеціальності.

Кафедру екологічної безпеки та природоохоронної діяльності (БПД) засновано

3 грудня 2013 року наказом ректора Національного університету «Львівська політехніка» № 201-10 в Інституті екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В. Чорновола внаслідок проведеної структурної реорганізації на базі кафедри «Екологічної безпеки та аудиту».

Кафедра готує висококваліфікованих бакалаврів та магістрів з технологій захисту навколишнього середовища, які володітимуть основними принципами та засобами охорони і захисту довкілля.

Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності веде підготовку висококваліфікованих наукових кадрів через аспірантуру. Аспіранти та викладачі кафедри беруть активну участь у засіданнях ради молодих вчених ІСТР.

Великі потенційні можливості для розвитку наукової та видавничої діяльності кафедри дає науково-методична співпраця з українськими та закордонними навчальними та науковими установами.

На кафедрі створено університетську навчально-наукову лабораторію екологічного контролю та експертизи, яку обладнано сучасними приладами та установками для студентів-екологів. Кафедра підтримує тісні стосунки з багатьма академічними та галузевими науково-дослідними інститутами та профільними кафедрами екології вищих навчальних закладів.

Для забезпечення навчального процесу кафедра займається підготовкою підручників, навчальних посібників, монографій, конспектів лекцій та розробленням методичних вказівок для спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища».

Оновлено 3 years 9 міс тому