Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

Геодезія та землеустрій

6.193.00.00 Геодезія та землеустрій
Кваліфікація: Бакалавр з геодезії та землеустрою
Рік вступу: 2019
Тривалість програми: 3 роки
Кількість кредитів: 180 кредитів ЄКТС
Рівень кваліфікації відповідно до Національної рамки кваліфікацій, Європейської рамки кваліфікацій для навчання впродовж життя: Перший (бакалаврський) рівень, сьомий рівень НРК, перший цикл РК-ЄПВО
Галузь знань: Архітектура та будівництво
Особливі умови вступу: Проходження навчання в коледжах та технікумах за напрямками геодезія, землеустрій, будівництво, архітектура.
Конкретні механізми визнання попереднього навчання: За умови, що попередній рівень отримано в іншій країні, необхідна нострифікація, яка проводиться Львівською політехнікою. Механізмів визнання неформальної та інформальної освіти-нема.
Вимоги та правила щодо отримання кваліфікації, вимоги щодо виконання навчальної програми: Повне виконання освітньої програми
Характеристика освітньої програми:
Освітня програма базується на загальновідомих положення та результатах сучасних наукових досліджень з геодезії та землеустрою та орієнтує на актуальні спеціалізації в рамках яких можлива подальша професійна та наукова кар’єра: геодезія, землеустрій та кадастр, оцінка землі та нерухомого майна, геоінформаційні системи і технології, фотограмметрія та дистанційне зондування. Студенти напрямку «Геодезія та землеустрій» отримують необхідні знання для геодезичної, фотограмметричної, землевпорядкувальної та геоінформаційцної підготовки. Фахівці з геодезії та землеустрою володіють необхідними знаннями в області топографії, геодезичного та навігаційного приладознавства, кадастру, оцінки нерухомості, аерознімальних робіт, технологіями створення карт і планів для різних сфер виробництва та науки, створюють бази геоданих для різноманітних геоінформаційних систем. Лабораторні заняття проводяться із використанням найсучаснішого геодезичного, фотограмметричного та картографічного обладнання і програмного забезпечення, це у першу чергу електронні тахеометри, цифрові нівеліри, цифрові фотограмметричні станції, різноманітні GPS-приймачі. У періоди навчальних практик студенти виконують різноманітні польові та камеральні роботи, знайомляться із структурами геодезичних підприємств, набувають навички щодо опрацювання геодезичних вимірів тощо. Загальний обсяг освітньо-професійної програми — 180 кредитів ЄКТС, в т.ч.: цикл загальної підготовки — 43,5 кр., цикл професійної підготовки — 136,5 кр
Набуті компетентності:
1. Здатність продемонструвати знання та розуміння наукових і математичних принципів, що лежать в основі геодезії та землеустрою.
2. Здатність продемонструвати знання основ професійно-орієнтованих дисциплін спеціальності в області геодезії та землеустрою.
3. Здатність продемонструвати базові знання сучасного стану справ та новітніх технологій в галузі геодезії та землеустрою.
4. Здатність застосовувати знання та розуміння для розв’язання якісних та кількісних задач, оцінювання, інтерпретації та синтезу інформації даних.
5. Здатність використання різноманітних методів, зокрема інформаційних технологій, для ефективно спілкування на професійному та соціальному рівнях.
6. Застосовувати знання технічних характеристик, конструкційних особливостей, призначення і правил експлуатації устаткування та обладнання для вирішення технічних задач геодезії та землеустрою.
7. Здійснювати пошук інформації в різних джерелах та виконувати роботу застосовуючи базові навички за професійною тематикою.
8. Уміння організації власної діяльності для ефективного управління часом.
9. Здатність демонструвати розуміння основ охорони праці та безпеки життєдіяльності та їх застосування.
10. Здатність адаптуватись до нових ситуацій та приймати рішення.
11. Навички взаємодії з іншими людьми, уміння роботи в групах.
12. Навички спілкування, включаючи усну та письмову комунікацію українською мовою та однією з іноземних мов.
13. Здатність усвідомлювати необхідність навчання впродовж усього життя з метою поглиблення набутих та здобуття нових фахових знань.
Форма навчання: денна
Академічна мобільність: Нема, проте мобільність заохочується та визнається згідно із процедурами ЄКТС
Практика/стажування: Важливим аспектом підготовки фахівців з геодезії та землеoratories of the Institute of Geodesy, geodetic training ground in city of Berezhany, topographic and geodetic companies, cadastral office, departmental offices oустрою є навчальні та кваліфікаційні навчально–технологічні практики, які проходять в лабораторіях Інституту геодезії, геодезичному полігоні в м. Бережани, топографо-геодезичних підприємствах, кадастрових бюро, відомчих установах інженерного профілю.
Керівник освітньої програми, контактна особа: Проф. д.т.н. Глотов Володимир Миколайович. 0979341978, volodymyr.m.hlotov@lpnu.ua
Професійні профілі випускників: Професійний профіль — геодезія (інженерна геодезія, космічна геодезія) Виконує геодезичні роботи при будівництві та експлуатації споруд. Проводить комплекс робіт при спеціалізованих маркшейдерських роботах та при гідрологічних вишукуваннях. Здійснює геодезичні вимірювання GPS методами. Вимірює прискорення вільного падіння та їх градієнти в пунктах фізичної поверхні Землі. Визначає астрономічні широти і довготи, а також азимути вибраних напрямків.
Доступ до подальшого навчання: Можливість подальшого навчання для здобуття другого (освітньо - професійного чи освітньо-наукового) рівня вищої освіти
Інші особливості програми: Під час підготовки фахівців з геодезії та землеустрою є можливість проходження навчальних та кваліфікаційних навчально –технологічних практик за кордоном.
Інститут: Інститут геодезії