Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

Практика за темою магістерської кваліфікаційної роботи

Спеціальність: Теплогазопостачання і вентиляція
Код дисципліни: 7.192.07.O.19
Кількість кредитів: 10.5
Кафедра: Теплогазопостачання і вентиляція
Лектор: к.т.н., доцент Юркевич Юрій Степанович
Семестр: 3 семестр
Форма навчання: заочна
Результати навчання:
Дослідницька практика за темою магістерської роботи є важливою складовою частиною навчального процесу і має на меті поглибити, закріпити та доповнити знання, отримані студентом в процесі вивчання усіх фахових дисциплін. Її метою є формування навиків і вмінь самостійного проводити наукові дослідження, здійснювати планування експеременту, вирішувати інженерні та організаційні задачі, критичний аналіз виконаних технічних рішень, розробка пропозицій з їх вдосконалення, а при потребі, усунення виявлених недоліків. Практика має на меті практичне ознайомлення студентів з передовими технічними рішеннями та сучасними матеріалами в ділянці теплогазопостачання і вентиляції, освоєння передових форм організації виробництва та ведення будівельно-монтажних робіт, з основними технологічними процесами при виготовленні та монтажі елементів систем ТГВ.
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни:
Опалення; Вентиляції; Гаряче водопостачання; Газопостачання; Основи наукових досліджень.
Короткий зміст навчальної програми:
Зміст дослідницька практика за темою магістерської роботи повинен відповідати її завданням, включати питання, які розглядаються в основних розділах магістерської роботи та індивідуального завдання, а також календарного графіку виконання робіт, з зазначеними черговістю і терміном виконання окремих розділів практики. Вимоги до практики за темою магістерської роботи повинні враховувати специфіку кожної конкретної бази практики, але при цьому повинні відображати комплексний характер магістерської роботи, в якій повинні бути відображені всі основні розділи, освоєні студентами з фахових дисциплін. Також студенти повинні ознайомитися з основними видами діяльності підприємства, правовим статусом, формою власності, організаційною структурою, формами організації підпри¬ємницької діяльності та роллю, яку воно відіграє в галузі. Вивчити виробничу структуру та форми організації виробни¬чої діяльності підприємства. Опанувати технологічним циклом виробництва, номенклатурою основної продукції, її техніч¬ними характеристиками, перевагами й недоліками, прогресивними технологічними процесами монтажу, експлуатації, випробування, ремонту, напрямками й шляхами енерго- і ресурсозбереження.
Рекомендована література:
Жуковський С.С., Лабай В.Й. Системи енергопостачання і забезпечення мікроклімату будинків та споруд: Навчальний посібник для ВЗО. - Львів: Астрономо-геодезичне товариство, 2000. - 259с.
ДБН 8.2.6-31:2006. Конструкції будинків і споруд. Теплова ізоляція будівель. К.: МБАЖКГУ, 2006.
Тихомиров Н.З. Теплотехника, теплогазоснабжение и вентиляция. М.: Стройиздат,198І
СНиП 2.04.05-Ш. Отопление, вентиляция и кондиционирование. М.: ЦНІП Госстроя СССР, 1987.
Справочник проектировщика "Внутренние санитарно-технические устройства", ч.І "Отопление",
ч.ІІ.'Газоснабжение" /под ред. Староверова И.Г.,/- М.: Стройиздат, 1990.
Методи і критерії оцінювання:
Підсумковий контроль- звіт з практики, залік, максимальна кількість балів-100.