Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

Міжнародні інвестиційно-інноваційні програми і проекти підприємств

Спеціальність: Міжнародна економіка
Код дисципліни: 7.292.01.E.29
Кількість кредитів: 4
Кафедра: Менеджмент і міжнародне підприємництво
Лектор: к.е.н., доц. Дорошкевич К. О.
Семестр: 2 семестр
Форма навчання: заочна
Результати навчання:
У результаті вивчення модуля студент повинен: виявити здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел; здатність до самонавчання, підтримки належного рівня знань, готовність до опанування знань нового рівня, підвищення своєї фаховості та рівня кваліфікації;розвивати корпоративну соціальну відповідальність як чинник забезпечення конкурентоспроможності суб’єкта міжнародного бізнесу;Креативно мислити, проявляти гнучкість у прийнятті рішень на основі логічних аргументів та перевірених фактів в умовах обмеженого часу і ресурсів на засадах використання різних діагностичних методологій провідних міжнародних організацій; Систематизувати, синтезувати й упорядковувати отриману інформацію, ідентифікувати проблеми, формулювати висновки і розробляти рекомендації, використовуючи ефективні підходи та технології, спеціалізоване програмне забезпечення з метою розв’язання складних задач практичних проблем з урахуванням крос-культурних особливостей суб’єктів міжнародних економічних відносин; Приймати обґрунтовані рішення з проблем міжнародних економічних відносин за невизначених умов і вимог; зpдійснювати моніторинг, аналіз, оцінку діяльності глобальних фірм (корпорацій, стратегічних альянсів, консорціумів, синдикатів, трастів тощо) з метою ідентифікації їхніх конкурентних позицій та переваг на світових ринках; здійснювати критичне осмислення проблем у навчанні та/або професійній діяльності і на межі предметних галузей; Зрозуміле і недвозначне донесення власних висновків, а також знань та пояснень, що їх обґрунтовують, до фахівців і нефахівців, зокрема до осіб, які навчаються
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни:
кореквізит: "міжнародний стратегічний менеджмент"
Короткий зміст навчальної програми:
Загальна характеристика управління міжнародними інноваційно-інвестиційними програмами і проектами. Середовище міжнародного проектного менеджменту. Обґрунтування доцільності реалізації міжнародних інноваційно-інвестиційних програм і проектів та оцінювання економічної ефективності. Організаційні системи та організаційні структури управління міжнародними інноваційно-інвестиційними проектами. Процеси управління міжнародними інноваційно-інвестиційними програмами і проектами. Управління інтеграцією в міжнародних інноваційно-інвестиційних програмах і проектах. Управління змістом міжнародного інноваційно-інвестиційного проекту. Управління часом у міжнародних інноваційно-інвестиційних програмах і проектах. Управління вартістю міжнародного інноваційно-інвестиційного проекту. Управління якістю у міжнародних інноваційно-інвестиційних програмах проектах. Управління ресурсами у міжнародних інноваційно-інвестиційних програмах і проектах. Управління інформаційним зв’язком у міжнародних інноваційно-інвестиційних програмах і проектах. Управління ризиком у міжнародних інноваційно-інвестиційних програмах і проектах. Управління закупівлями у міжнародних інноваційно-інвестиційних проектах.
Рекомендована література:
1. Кузьмін О.Є., Мельник О.Г. Теоретичні та практичні засади менеджменту: Навч. посібник. - Львів: 2002. - 228 с. 2. Бланк И.А. Инвестиционный менеджмент. - К.: Ника-Центр, 2001. — 260с. 3. Батенко Л.П., Загородніх O.A., Ліщинська B.B. Управління проектами: Навч.посібник. - К.: КНЕУ. 2003.-231с. Kerzner H. (2017) Project management: a systems approach to planning, scheduling, and controllin. John Wiley & Sons, Inc.
Co? rdoba JR and Piki A. Facilitating project management education through groups as systems. Int J Proj Manag 2012; 30: 83–93.
Ojiako U, Chipulu M, Ashleigh M, et al. Project Management learning: key dimensions and saliency from student experiences. Int J Proj Manag 2014; 32(8): 1445–1458.
Rumeser D and Emsley M. Project management serious games and simulation: a comparison of three learning methods. J Mod Proj Manag 2018; 5(3): 62–73.
Методи і критерії оцінювання:
поточний контроль (100%): виконання лабораторних робіт (30%), тестування (50%), усна відповідь (20%).

Міжнародні інвестиційно-інноваційні програми і проекти підприємств (курсовий проект)

Спеціальність: Міжнародна економіка
Код дисципліни: 7.292.01.E.31
Кількість кредитів: 3
Кафедра: Менеджмент і міжнародне підприємництво
Лектор: к.е.н., доц. Дорошкевич К.О.
Семестр: 2 семестр
Форма навчання: заочна
Результати навчання:
У результаті вивчення модуля студент повинен бути здатним до: пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел Здатність до самонавчання, підтримки належного рівня знань, готовність до опанування знань нового рівня, підвищення своєї фаховості та рівня кваліфікації; аналізувати основні зрушення у географічному розміщенні та галузевій структурі іноземних інвестицій; приймати обґрунтовані рішення з проблем міжнародних економічних відносин за невизначених умов і вимог; досліджувати й аналізувати моделі розвитку національних економік та обґрунтовувати заходи досягнення їх стратегічних цілей в умовах трансформації світогосподарських відносин; виявлети концептуальні знання, набуті у процесі навчання та/або професійної діяльності на рівні новітніх досягнень, які є основою для оригінального мислення та інноваційної діяльності, зокрема в контексті дослідницької роботи; критичне осмислення проблем у навчанні та/або професійній діяльності і на межі предметних галузей; виявляти уміння розв’язання складних задач і проблем, що потребує оновлення й інтеграції знань, часто в умовах неповної/недостатньої інформації та суперечливих вимог; вровадження дослідницької та/або інноваційної діяльності; прийняття рішень у складних і непередбачуваних умовах, що потребує застосування нових підходів та прогнозування; нести відповідальність за розвиток професійного знання і практик, оцінку стратегічного розвитку команди
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни:
кореквізит: міжнародні інвестиційно-інноваційні програми і проекти
Короткий зміст навчальної програми:
обґрунтування концепції міжнародного проекту, управління змістом проекту, управління часом проекту, управління якістю і трудовими ресурсами проекту, управління вартістю проекту, управління ризиками проекту
Рекомендована література:
1. Бланк И.А. Инвестиционный менеджмент. - К.: Ника-Центр, 2001. — 260 с.
2. Батенко Л.П., Загородніх O.A., Ліщинська B.B. Управління проектами: Навч.посібник. - К.: КНЕУ. 2003.-231 с.
3. Kerzner H. (2017) Project management: a systems approach to planning, scheduling, and controllin. John Wiley & Sons, Inc.
4. Co? rdoba JR and Piki A. Facilitating project management education through groups as systems. Int J Proj Manag 2012; 30: 83–93.
5. Ojiako U, Chipulu M, Ashleigh M, et al. Project Management learning: key dimensions and saliency from student experiences. Int J Proj Manag 2014; 32(8): 1445–1458.
6. Rumeser D and Emsley M. Project management serious games and simulation: a comparison of three learning methods. J Mod Proj Manag 2018; 5(3): 62–73.
Методи і критерії оцінювання:
поточний контроль (100%): виконання курсового проекту (80%), захист курсового проекту (20%).