Оформлення перебування іноземців на території України

I. Перебування іноземного громадянина в Україні терміном до 90 днів від дати перетину кордону з метою навчання, освітня діяльність та ін. - не передбачає в’їзд в Україну по візі (окрім країн, що не входять в Шенгенську зону та країн, які не мають відповідних міждержавних угод щодо безвізу) та не потребує отримання в Державній міграційній службі України посвідки на тимчасове проживання в Україні.

ІІ. Перебування іноземного громадянина в Україні терміном понад 90 днів від дати перетину кордону з метою «освітня діяльність»передбачає в’їзд в Україну по візі типу D (довгостроокова), видана по коду 07/10 (освітня діяльність) та потребує отримання в Державній міграційній службі України посвідки на тимчасове проживання в Україні.

Для отримання іноземним громадянином візи типу D (довгострокова) по коду 07/10 (освітня діяльність) потрібно наступні документи:

Для отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні в Державну міграційну службу України у Львівській області подаються наступні документи:

1. Лист в Департамент освіти і науки Львівської обласної ради про сприяння у підтримці в оформленні посвідки іноземному громадянину територіальному відділенні ДМС України (подається в Департамент освіти і науки Львівської обласної ради).
  2. Лист Департаменту освіти і науки Львівської обласної ради в територіальний відділ ДМС України щодо підтримки клопотання Національного університету «Львівська політехніка» в оформленні посвідки іноземному громадянину.
  3. Клопотання приймаючої сторони щодо оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні.
  4. Копія наказу на зарахування іноземного громадянина в Національний університет «Львівська політехніка», який здійснюватиме освітню діяльність.
  5. Нотаріально завірений переклад національного паспорта іноземного громадянина.
  6. Копія візи та копія сторінки паспорта з штампом перетину кордону.
  7. Заява іноземця для отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні.
  8. Чотири фотографії розміром 3,5 * 4,5 см.
  9. Медичне страхування на термін перебування в Україні.
  10. Оплата за виготовлення посвідки на тимчасове проживання в Україні.
  11. Реєстрація місця проживання іноземного громадянина в Україні.

Примітка. Всі вище вказані документи на оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні по коду 07/10 (освітня діяльність) іноземний громадянин подає в територіальний відділ ДМС України особисто.

ІІІ. Перебування іноземного громадянина в Україні терміном понад 90 днів від дати перетину кордону з метою навчання – передбачає в’їзд в Україну по візі типу D (довгостроокова), видана по коду 04/12 (навчання) та потребує отримання в Державній міграційній службі України посвідки на тимчасове проживання в Україні.

Перелік документів для отримання іноземним громадянином візи типу D (довгострокова) по коду 04/12 (навчання) знаходяться на сайті Національного університету «Львівська політехніка».

1. Копія наказу на зарахування на навчання іноземного громадянина в Національний університет «Львівська політехніка».
  2. Нотаріально завірений переклад національного паспорта іноземного громадянина.
  3. Копія нотаріально завіреного перекладу національного паспорта іноземного громадянина.
  4. Копія візи та копія сторінки паспорта з штампом перетину кордону.
  5. Заява іноземця для отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні.
  6. Клопотання приймаючої сторони щодо оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні.
  7. Чотири фотографії розміром 3,5 * 4,5 см.
  8. Медичне страхування на термін навчання в Україні.
  9. Оплата за виготовлення посвідки на тимчасове проживання в Україні.
  10.  Реєстрація місця проживання іноземного громадянина в Україні.
Оновлено 5 years 9 міс тому