День відкритих дверей в Інституті комп’ютерних технологій, автоматики та метрології

Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Національного університету «Львівська політехніка» з нагоди відзначення 200-річчя від дня заснування Львівської політехніки та в рамках проведення Дня знайомства з Університетом проводить День відкритих дверей ІКТА.

Подія відбудеться 26 листопада 2016 року в ауд. 711 V навчального корпусу Львівської політехніки (вул. Ст. Бандери, 28а). Початок об 11 годині.

Програма заходу

1. Зустріч із професорсько-викладацьким складом Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології й ознайомлення з Правилами прийому на навчання до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році.
  2. Ознайомлення майбутніх абітурієнтів з навчальними та спеціалізованими лабораторіями кафедр Інституту.
  3. Проведення для майбутніх абітурієнтів профорієнтаційних заходів з використанням наочно-демонстраційного обладнання, що відображає специфіку навчання на кафедрах ІКТА.