Х Міжнародний Конгрес Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація європейських студій»

З нагоди 200-річчя Національного університету «Львівська політехніка» делегати з-понад двадцяти локальних осередків Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація європейських студій» зустрінуться 21 жовтня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» на Х Міжнародному Конгресі УАЄС.

У Конгресі, що проходитиме за підтримки Програми ЄС імені Жана Моне та Національного університету «Києво-Могилянська академія», візьмуть участь дипломати, представники науки і освіти, а також відомі дослідники в галузі європейської інтеграції.

Місце проведення заходу – Національний університет «Львівська політехніка», Актова зала головного корпусу, вул. Ст. Бандери, 12, ІІ поверх. Початок о 10:30. Робочі мови – українська, англійська.

Серед спеціальних гостей:

• Оксана Юринець (народний депутат України, голова підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету ВРУ з питань європейської інтеграції)
  • Роман Петров (президент Української Асоціації Європейських Студій)
  • Штефан Лоренцмейер (Аугсбургзький університет, Німеччина)
  • Алесандра Русо (Пізанський університет, Італія)

Докладніше – в інформаційному повідомленні

Приєднані файлиРозмір