ХІV Міжнародна конференція «Досвід розробки і застосування САПР в мікроелектроніці» (CADSM’2017)

З 21 до 25 лютого 2017 року в с. Поляна-Свалява (Закарпаття) відбуватиметься ХІV Міжнародна науково-технічна конференція «Досвід розробки і застосування САПР в мікроелектроніці» (The Experience of Designing and Application of Cad Systems in Microelectronics, CADSM’2017).

Організатор конференції – кафедра систем автоматизованого проектування Національного університету «Львівська політехніка».

Конференція CADSM присвячена обговоренню проблем оптимізації технологічних процесів виробництва, розробки моделей та методів проектування мікроелектронних пристроїв та технічних систем.

Тематика конференції

1. Моделювання та оптимізація технологічних процесів.
  2. Моделі та методи проектування радіоелектронних пристроїв та систем.
  3. Конструювання спеціалізованих систем і пристроїв.
  4. Задачі оптимального проектування.
  5. САПР сучасних інформаційних технологій.
  6. Моделі та методи для проектування мікроелектромеханічних систем.
  7. Прикладна і обчислювальна лінгвістика.
  8. Технологій для медицини. Біомедична електроніка.

Останній термін подання заявок – 16 січня 2017 року.

Інформаційне повідомлення конференції

Приєднані файлиРозмір