III Міжнародна конференція «Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства»

Національний університет «Львівська політехніка» та Університет Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща) запрошують взяти участь у роботі III Міжнародної науково-практичної конференції «Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства».

Конференція відбудеться 27–28 квітня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

До участі в заході запрошують науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, а також фахівців в обліково-аналітичній сфері.

Секції конференції

1. Сучасний стан та проблеми обліково-аналітичного забезпечення системи менеджменту підприємства.
  2. Уніфікація обліково-аналітичних процедур: міжнародний досвід та вітчизняна практика.
  3. Організаційно-методичні аспекти підготовки обліково-аналітичних працівників та підвищення їх кваліфікації.
  4. Інформаційні системи і технології в системі обліково-аналітичного забезпечення менеджменту підприємства.
  5. Історичні аспекти розвитку бухгалтерського обліку.

Тези доповідей будуть опубліковані у збірнику праць конференції, а статті – у фаховому Віснику Національного університету «Львівська політехніка», серія «Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку», а також в англомовному журналі «Economics, Entrepreneuship, Management».

Крайній термін подання наукових статей до фахового вісника – до 1 лютого 2017 року, наукових статей до англомовного журналу – до 1 січня 2017 року, тез доповідей – до 1 березня 2017 року.

Адреса оргкомітету

79013, м. Львів, Національний університет «Львівська політехніка», вул. Ст. Бандери, 12, кафедра обліку та аналізу, тел.: (032) 258-22-43,
е-mail для наукових статей: oaconf.article@ukr.net, е-mail для тез доповіді: oaconf.thesis@ukr.net.

Інформаційне повідомлення конференції

Приєднані файлиРозмір