Консультаційна сесія для команд-виконавців проектів Еразмус+ «EACEA helpdesk for Erasmus+: CBHE and Tempus IV»

19 жовтня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться консультаційна сесія для команд-виконавців проектів Еразмус+ «Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE) та поточних проектів Темпус щодо проблемних питань виконання проектів (фінансового управління, Unit Cost, співфінансування тощо) відповідно до правил ЕАСЕА».

Час та місце проведення: 15:00 – 17:30, аудиторія 134, головний корпус Національного університету «Львівська політехніка», вул. Степана Бандери, 12, м. Львів.

Консультації відбудуться за участі Джулії Моро, менеджера проектів Темпус, Еразмус+, Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури – ЕАСЕА (Брюссель, Бельгія).

Організатори просять повідомити про необхідність участі в такій сесії до 12 жовтня 2016 року на електронну адресу office@erasmusplus.org.ua.