Лекція незалежного консультанта з управління людськими ресурсами Олафа Саксегаарда (Норвегія)

2 листопада 2016 року в аудиторії 7 ІV навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться лекція Олафа Саксегаарда (Норвегія) – незалежного консультанта з управління людськими ресурсами. Початок о 12:15.

Лекція на тему «Антикорупційна діяльність в управлінні людськими ресурсами та питаннях становлення і розвитку організацій та бізнесу в Європі» організована для слухачів курсів професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців Збройних сил України та членів їхніх сімей, а також для слухачів курсів підвищення кваліфікації, скерованих Державною фінансовою інспекцією у Львівській області.

Мова лекції – англійська, також буде забезпечено переклад на українську.

Інститут адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки запрошує на лекцію представників кафедр і деканатів Університету.