Міжнародна науково-практична конференція «Хімічна технологія та інженерія»

Шановні колеги!

З приємністю повідомляємо, що 26–30 червня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» буде проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Хімічна технологія та інженерія».

Організатори конференції:

• кафедра хімічної інженерії Національного університету «Львівська політехніка» (Львів, Україна)
  • відділ хімічної інженерії та процесів Вроцлавського політехнічного університету (Вроцлав, Польща)
  • Інститут нового хімічного синтезу (Пулави, Польща)

На конференції працюватиме 7 основних секцій, що включатимуть дослідження у різних напрямках хімічної технології:

1. Комп’ютерне моделювання в хімічній технології та інженерії
  2. Розвиток, енерго- та ресурсозбереження в хімічній та харчовій технологіях
  3. Інноваційні технології в хімічній та харчовій промисловостях
  4. Оптимізація біохімічних процесів та біоінженерія
  5. Зелена хімія
  6. Альтернативні та нетрадиційні джерела енергії
  7. Екологія і сталий розвиток. Охорона навколишнього середовища

Крайній термін для реєстрації учасників та надсилання тез доповідей – 31 березня 2017 року.

Детальна інформація доступна на офіційному сайті конференції.