Міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні технології одержання та переробки полімерних матеріалів»

В Інституті хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» 21–23 вересня 2016 року відбудеться Міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні технології одержання та переробки полімерних матеріалів» (TPM – 2016). У програмі конференції передбачено заходи присвячені 25-річчю Незалежності України та 50-річчю кафедри хімічної технології переробки пластмас Національного університету «Львівська політехніка».

Програма конференції TPM-2016

Робочі мови: українська, англійська

Форма доповіді:

• Пленарна (регламент до 40 хв, презентація Microsoft PowerPoint)
  • Усна (регламент до 15 хв, презентація Microsoft PowerPoint)
  • Стендова (стенд формату А1)

Матеріали конференції:

Збірник тез конференції буде опубліковано до початку роботи конференції. Також буде видано електронний збірник доповідей конференції.

Кращі доповіді, відібрані програмним комітетом, будуть опубліковані в журналі «Chemistry & Chemical Technology» (Scopus, Index Copernicus), а також у журналі «Przetwórstwo tworzyw» (Польща, Index Copernicus).

Секції:

• Синтез, структура, властивості та застосування полімерних матеріалів, композитів та нанокомпозитів
  • Новітні технології переробки полімерних матеріалів
  • Полімерні мембрани та мембранні технології
  • Сучасне обладнання для переробки пластмас
  • Рециклінг полімерних матеріалів

Місце проведення:
Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра хімічної технології переробки пластмас (відкриття конференції 21 вересня – м. Львів, вул. С. Бандери 12, актова зала головного корпусу, робочі засідання – 226 аудиторія головного корпусу, 320 і 339 аудиторія VIII н.к. Національного університету «Львівська політехніка»).

Проживання:
Бронювання готелю здійснюється самими учасниками.
Усі готелі, представлені нижче, знаходяться на відстані 15-30 хв пішого ходу від місця проведення конференції.

• Едем готель (hotel-edem.lviv.ua) вул. Городоцька, 95; т.0322 403 105
  • Reikartz Дворжец Львів (reikartz.com ) вул. Городоцька, 107; т.0322 350 888
  • Готель Таурус (hotel-taurus.com) пл. Князя Святослава, 5; т. 0322 554 451
  • Готель для гостей Львівської політехніки, вул. Відкрита, 1 (вартість проживання у двомісному номері 140 грн./чол.) – самостійно бронювати не потрібно, прохання у реєстраційній формі вказати про бажання поселення у готель Львівської політехніки.

Реєстраційний внесок:

Реєстраційний внесок включає: інформаційне забезпечення, видання матеріалів конференції, кава-брейк.

• Повний внесок – 300 грн.;
  • Супроводжуючі особи, аспіранти, студенти – 100 грн;
  • Заочна участь – 100 грн.

Додатково оплачуються: фуршет (350 грн.), обіди (орієнтовно 60 грн./день) і екскурсійна програма 23 вересня 2016 (100 грн.).

Реквізити для здійснення розрахунків за участь у конференції у гривні (без врахування комісії):

Назва банку: ПриватБанк

МФО: 305299

ОКПО: 14360570

Транзитний рахунок 29244825509100

Призначення платежу: Поповнення карти 4149497848660272 Красінський Володимир Васильович (оргвнесок ТРМ-2016, П.І.П учасника)

Переконайтесь, що ваше прізвище вказано на бланку і повідомте нас про дату банківського переказу.

Приєднані файлиРозмір
Реєстраційна форма90.7 KB