Міжнародний симпозіум «Михайло Грушевський: знане і незнане»

У вересні 2016 року минає 150 років від дня народження епохальної постаті української історії – Михайла Грушевського (1866–1934), видатного українського історика, будівничого української державності та модерної української нації, людини з когорти тих, що визначали орієнтири українського національного руху кінця ХІХ та в перші десятиліття ХХ ст.

16 вересня 2016 року о 10:15 в Актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Ст. Бандери, 12, ІІ поверх) розпочнеться Міжнародний симпозіум «Михайло Грушевський: знане і незнане». На ньому обговорюватимуть питання життя та діяльності Михайла Грушевського, його спадщини, знаної і незнаної.

Організатори симпозіуму

• Львівська обласна державна адміністрація
  • Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА
  • Львівська обласна рада
  • Національний університет «Львівська політехніка»
  • Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
  • Українсько-турецький культурний центр «Сяйво»
  • Львівське суспільно-культурне товариство «Холмщина»

Програма симпозіуму

• 10:15 – 10:45 Урочисте відкриття Симпозіуму
  • 10:45 – 12:00 Пленарне засідання
  • 12:00 – 12:30 Перерва на каву
  • 12.30 – 13.00 Продовження пленарного засідання
  • 13.00 – 13.50 Обговорення та підведення підсумків

У Симпозіумі візьмуть участь:

• Григорій Купріянович, доктор, історик, голова Українського Товариства, викладач Вищої школи адміністрації та підприємництва в Любліні (Польща)
  • Євген Савенко, діяч українського руху в Татарстані, дослідник Казанського періоду життя Михайла Грушевського у 1915–1916 рр. (Татарстан)
  • Володимир Сергійчук, д-р іст. наук, професор Київського національного університету ім. Т. Шевченка, академік Академії наук вищої школи України
  • Дарина Блохин – д-р філософії, професор, член-кореспондент УВАН, почесний академік АН ВШ України (Німеччина)
  • Ігор Гирич, д-р іст. наук, завідувач відділу Інституту української археології та джерелознавства ім. М. Грушевського
  • Світлана Панькова, канд. іст. наук, директор історико-меморіального музею Михайла Грушевського у м. Києві
  • Григорій Сергійчук, молодший науковий співробітник ІМФЕ НАН України
  • Ірина Гринь, голова Львівського суспільно-культурного товариства «Холмщина»

а також науковці, освітяни, представники різних установ та громадських організацій Львівщини.

За додатковою інформацією звертатися за тел. 258-01-51, 258-01-61 або на e-mail press@miok.lviv.ua.