Перший фестиваль популяризації сім’ї як цінності «Lviv Family Fest. Територія розвитку стосунків»

14–15 жовтня 2016 року на кафедрі маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Митрополита Андрея, 3, ІV навчальний корпус) вперше відбудеться фестиваль «Lviv Family Fest. Територія розвитку стосунків» з метою популяризації сім’ї як цінності і сприяння у розбудові міцних щасливих стосунків.

В основі Фестивалю – майстер-класи тривалістю 1 год. 15 хв. Заплановано, що за два дні до Фестивалю провідні спеціалісти у сфері сімейного консультування проведуть 32 майстер-класи, які будуть розділені на чотири тематичні групи:

• принципи якісних стосунків до одруження;
  • секрети побудови щасливих стосунків у шлюбі;
  • правила ефективного батьківства;
  • дієві шляхи виходу із сімейних криз.

Організатор Фестивалю – ГО «Центр розвитку сім’ї, батьківства та дитини «Тато, мама, я». Співорганізатори – Національний університет «Львівська політехніка», інтерактивний навчально-розважальний курс про близькі стосунки «Гостинець».

Перелік майстер-класів