VI Всеукраїнська науково-практична конференція «На шляху до синтезу філософії, науки та релігії»

Кафедра філософії Національного університету «Львівська політехніка», громадське об’єднання «Сходження», просвітницько-консалтингова спільнота «Сім променів» запрошують до участі у VI Всеукраїнській науково-практичній конференції «На шляху до синтезу філософії, науки та релігії» на тему «Міф, філософія, наука: історична траєкторія взаємин», яка відбудеться 21–22 квітня 2017 року.

Місце проведення конференції – м. Львів, вул. Професорська, 1, конференц-зал Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки.

Проблематика обговорення

1. Міфи та їхній вплив на виникнення філософії та наук.
  2. Суть синкретизму та його прояви у філософському мисленні, релігії та науці.
  3. Спільне та відмінне між синкретизмом міфу і синтезом філософії, науки і релігії.
  4. Зв’язки між міфами та езотеризмом.
  5. Езотеричний вимір філософії та науки.
  6. Аспекти сучасної соціальної міфології.

Для участі у конференції необхідно до 1 квітня 2017 року надіслати електронною поштою тези та заявку на адресу postnonclassical@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції254.58 KB