Всеукраїнська конференція «Проблеми підготовки педагогів для професійної освіти: теорія і практика»

Кафедра педагогіки та соціального управління Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проблеми підготовки педагогів для професійної освіти: теорія і практика», яка відбудеться 25 листопада 2016 року.

Місце проведення конференції – кафедра педагогіки і соціального управління Львівської політехніки, кімн. 220 головного навчального корпусу Університету (вул. Ст. Бандери, 12).

На конференції буде розглянуто такі питання.

1. Проблеми модернізації змісту і організації освіти майбутніх педагогів професійної школи в умовах інформатизації суспільства.
  2. Дидактичні аспекти впровадження інноваційних технологій у навчальний процес професійних закладів освіти.
  3. Професійна мобільність як умова успішного формування готовності педагога професійної школи до роботи в ринкових умовах.
  4. Інтерактивні підходи до організації методичної роботи з педагогами професійної школи у міжкурсовий період.
  5. Роль керівника навчального закладу у професійному становлення молодого педагога.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції283.4 KB