Виставка цінної та рідкісної книги «Littera Scripta Manet» у Науково-технічній бібліотеці Львівської політехніки

Науково-технічна бібліотека відкриває секрети своїх фондів і запрошує на виставку цінної та рідкісної книги, яка експонуватиметься протягом грудня у читальному залі (вул. Професорській, 1).

Відвідувачі матимуть змогу простежити «початки» розвитку математичної наукової думки на прикладі прижиттєвих видань  учених  XVII – початку ХІХ ст.; «з погляду вічності» ознайомитися з друкованими джерелами – літописами історії Львівської політехніки; оглянути «головні твори» – спадщину багатонаціональної плеяди видатних політехніків; побачити унікальні літографовані видання, написані «не тільки для себе»; оцінити «думку, як рушійну силу» розвитку інженерної освіти;  пізнати  «спосіб життя» студентів,  «йти за ними», гортаючи сторінки наукових екскурсій. «Я зробив все, що міг, хто може, нехай зробить краще» – вперше  буде представлено дисертаційні роботи  політехніків початку ХХ ст.