Виставка-інсталяція Павла Кулика та благодійний ярмарок «Вклоняємось доземно українському солдату»

13 грудня 2016 року в приміщенні студентської бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Митрополита Андрея, 3) відбудеться урочисте відкриття виставки-інсталяції бійця батальйону «Донбас-Україна», випускника Львівської політехніки Павла Кулика, позивний «Барклай». Початок об 11 годині.

Картини Павла, створені в період бойових дій в смт. Мар’їнка – це полотна, які відображають внутрішній світ бійця, які увібрали в себе запах лінії фронту «на межі божевілля».

В рамках виставки Павла Кулика «Барклай» відбудеться благодійний ярмарок «Вклоняємось доземно українському солдату» для збору коштів на лікування захиснику України 19-річному Олександру Демеденку – вихованцю дитбудинку, який перебуває на реабілітації у Львівському госпіталі після важкої черепно-мозкової травми. На ярмарку відбудеться продаж кондитерських виробів. Ідея та організація цього заходу належить працівникам Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки.