Цикл лекцій та дискусій для старшокласників PolyCamp у Tech StartUp School Львівської політехніки

27 листопада 2017 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Колесси, 2) розпочинається цикл захоплюючих лекцій та дискусій на різноманітні теми для учнів старших класів PolyCamp.

Учасникам заходу розкажуть про сучасні світові тенденції у науці та технологіях, на прикладі історій життя успішних людей навчать приймати правильні рішення, швидко розв’язувати завдання, бути відповідальними та самостійними у досягненні своєї мети.

Розклад лекцій

• 27 листопада, 16:00 – Володимир Реутський: Хімія як рушійна сила історії. Від найдавніших часів до космічної ери.
  • 28 листопада, 16:00 – Олександр Стрямець Чому плагіат – це злочин?
  • 29 листопада, 16:00 – Олександр Іващук: Комп’ютерне моделювання в інженерії. Переваги та можливості.
  • 30 листопада, 16:00 – Роман Радейко: OSINT-техніки – пошук інформації в Інтернеті.
  • 1 грудня, 16:00 – Ірина Лех: Економіка навколо нас.

PolyCamp – це освітньо-пізнавальний проект Національного університету «Львівська політехніка» для учнів старших класів середніх шкіл, спрямований на розвиток талановитої молоді та популяризацію науки.

PolyCamp – це цикл захоплюючих лекцій та дискусій на різноманітні тематики – економіка, інженерія, хімія, історія, інформаційні технології тощо – все для того, щоб показати, що наука – це цікаво, корисно і потрібно!

Сайт освітньо-пізнавального проекту PolyCamp на Порталі Львівської політехніки