День пам’яті відомого науковця, багатолітнього ректора Львівської політехніки Юрія Рудавського

Кажуть: ті, кого люблять боги, помирають молодими. Відомий науковець, багатолітній (1991–2007) ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Рудавський пішов у вічність несподівано – на шістдесятому році життя. Був людиною багатогранною, творчою, товариською – із тих, які запам’ятовуються надовго. До перших роковин колеги, друзі, рідні спільними силами видали книгу спогадів «Тільки двічі живемо... Юрій Рудавський. Особистість. Науковець. Ректор».

«Тільки двічі живемо» – рядок з вірша передчасно померлого талановитого поета Леоніда Кисельова – про два виміри людського буття. Земний, фізичний – і невгасну серед людей пам’ять. Львівські політехніки пам’ятають про ректора Рудавського.

У день 21 лютого 2017 року триватимуть вшанування, присвячені десятим роковинам переходу Юрія Рудавського у вимір вдячної людської пам’яті:

• о 12 годині у соборі святого Юра буде відслужено панахиду,
  • о 13 годині – покладено квіти до могили Ю. Рудавського на Личаківському цвинтарі,
  • о 16 годині в актовій залі головного корпусу Університету відбудеться вечір-реквієм.
Приєднані файлиРозмір
Афіша165.17 KB