«Дні Японії у Львівській політехніці»: урочисте відкриття та супутні заходи

10 травня 2017 року в рамках Року Японії в Україні відбудеться урочисте відкриття «Днів Японії у Львівській політехніці». З цього приводу відбудеться візит Заступника голови місії, Міністра-Радника Посольства Японії в Україні п. Мічіо Харади.

Після зустрічі п. Мічіо з керівництвом Львівської політехніки та екскурсії головним корпусом Університету відбудеться низка заходів у Науково-технічній бібліотеці (вул. Професорська, 1, ІІ поверх).

• 15:00–15:15 – Вступні слова до відкриття «Днів Японії у Львівській політехніці» ректора Університету професора Ю.Я. Бобала та Заступника голови місії, Міністра-Радника Посольства Японії в Україні п. Мічіо Харади.
  • 15:15–15:30 – Презентація книжкової виставки про Японію з фондів НТБ.
  • 15:30–16:30 – Лекція Заступника голови місії, Міністра-Радника Посольства Японії в Україні п. Мічіо Харади «Міжнародні відносини Японії та українсько-японські стосунки» (англійською мовою).
  • 16:30–16:45 – Анонс подальших заходів «Днів Японії у Львівській політехніці».