ІІ Всеукраїнська конференція студентів і молодих дослідників «ЗМІ та демократичний розвиток України»

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» 20 березня 2017 року проводить у Львові Другу Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів та молодих дослідників «ЗМІ та демократичний розвиток України».

Тематика конференції

1. Взаємозв’язок ЗМІ та політики.
  2. Сучасні тенденції розвитку ЗМІ України та інших країн.
  3. Моделі взаємодії ЗМІ з політичною системою.
  4. Демонополізація, роздержавлення ЗМІ України.
  5. Вплив ЗМІ на демократичний розвиток України.
  6. Міжнародний досвід демократичного розвитку ЗМІ.
  7. Інтернет-ЗМІ в розбудові громадянського суспільства.
  8. Комунікативні практики (піар і реклама в ЗМІ) в процесі демократичного розвитку держави.

Для видання матеріалів конференції необхідно до 20 лютого 2017 року надіслати заявку і статтю на електронну адресу gzmk_inpp@lp.edu.ua.

Адреса оргкомітету:

79000, м. Львів, вул. Князя Романа, 3, ХХ корпус Національного університету «Львівська політехніка», кім. 108,
Інститут права та психології, кафедра журналістики та засобів масової комунікації,
телефон: (032) 258 31 03; e-mail: gzmk_inpp@lp.edu.ua.