ІІІ Всеукраїнська конференція студентів і молодих дослідників «ЗМІ та демократичний розвиток України»

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» 20 березня 2018 року проводить у Львові Третю Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів і молодих дослідників «ЗМІ та демократичний розвиток України».

Тематика конференції

1. Політичні новини в українських та закордонних ЗМІ
  2. Інтернет-ЗМІ та розбудова громадянського суспільства.
  3. Преса, радіо  про розвиток демократії в Україні.
  4. Телебачення і демократичні процеси в Україні.
  5. Зарубіжні ЗМІ про розбудову демократії в Україні.
  6. Піар і реклама в ЗМІ та процес демократичного розвитку держави.

Для видання матеріалів конференції необхідно до 20 лютого 2018 року надіслати заявку і статтю на електронну адресу gzmk_inpp@lp.edu.ua.

Адреса оргкомітету:

79000, м. Львів, вул. Князя Романа, 3, ХХ корпус Національного університету «Львівська політехніка», кім. 108,
Інститут права та психології, кафедра журналістики та засобів масової комунікації,
телефон: (032) 258 31 03; e-mail: gzmk_inpp@lp.edu.ua.