ІV Всеукраїнська конференція «Формування професійно мобільного фахівця: Європейський вимір»

Кафедра педагогіки та соціального управління Інституту права та психології запрошує до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Формування професійно мобільного фахівця: Європейський вимір», яка відбудеться 16–17 листопада 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» (вул. Ст. Бандери, 12, головний корпус).

Проблематика конференції

1. Теорія і практика підготовки професійно мобільного фахівця в умовах євроінтеграційних процесів у суспільстві.
  2. Психолого-педагогічні основи управління навчально-пізнавальною діяльністю студентів вищих навчальних закладів.
  3. Методичні засади формування професійної мобільності педагога професійного навчання.
  4. Організаційно-педагогічні умови дистанційного навчання в контексті реформування освіти України.
  5. Система роботи професійно-технічного навчального закладу з підготовки майбутнього професійно мобільного кваліфікованого робітника.
  6. Педагогічні умови формування мобільності учнів загальноосвітньої школи у процесі трудового і профільного навчання.
  7. Роль професійної мобільності в кар’єрному зростанні майбутнього фахівця.

План роботи конференції