IX Міжнародна конференція «Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій»

Кафедра реставрації архітектурної та мистецької спадщини Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка» (Україна), Державна Вища Технічна Школа у м. Холмі (Польща) та інші організатори запрошують до участі у IX Міжнародній науковій конференції «Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій», яка відбудеться 12–16 червня 2017 року в містах Львові (Україна) та Холмі (Польща).

Програма конференції

Мета конференції:

• обговорення актуальних проблем дослідження, збереження і реставрації історичних фортифікацій та пропозицій до їхнього розв’язання;
  • налагодження спілкування між науковцями у сфері охорони історичних фортифікацій.

У програмі конференції – засідання (регламент доповіді до 20 хв.), екскурсії. Робочі мови конференції – українська, польська, англійська.

Для участі у конференції необхідно надіслати зголошення із вказаною темою доповіді, контактною та іншою інформацією на електронну адресу rams.poly@gmail.com. Крайній термін приймання заявок – 1 квітня 2017 року.

Інформаційне повідомлення конференції