Круглий стіл «Інклюзивне суспільство як показник зрілості нації» у рамках X Екуменічного соціального тижня

Від 4 до 7 жовтня 2017 року у Львові відбуватиметься Х Екуменічний соціальний тиждень. Це традиційна подія осені уже з 2008 року, яку організовує Інститут екуменічних студій Українського католицького університету за підтримки Львівської міської ради, Львівської обласної ради, Львівської облдержадміністрації та Національного університету «Львівська політехніка». Тема X Екуменічного соціального тижня: «Гідність – Служіння – Солідарність: на шляху оновлення країни».

У п’ятницю, 6 жовтня, з 9:00 до 13:00 у рамках X Екуменічного соціального тижня відбудеться Круглий стіл «Інклюзивне суспільство як показник зрілості нації», організований спільно з Національним університетом «Львівська політехніка». Місце проведення заходу – ауд. 113 І навчального корпусу Львівської політехніки (вул. Карпінського, 2/4).

Модератор – Ніна Гайдук, директор Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція», Інститут гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка».

Вітальні слова:

• Роман Корж, проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Львівська політехніка»
  • Лариса Климанська, завідувач кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка»
  • д-р Олаф Хус, керівник Контактного та інформаційного сервісного центру для студентів з інвалідністю та хронічними захворюваннями Вюрцбурзького університету, Німеччина
    ПРО НІМЕЦЬКИЙ ДОСВІД СОЦІАЛЬНОЇ ІНКЛЮЗІЇ

Доповідачі:

• Ніна Гайдук, директор Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція»
    Галина Герасим, старший викладач кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка»
    ДО ПИТАННЯ ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТНЬОЇ ПОЛІТИКИ У ВИЩІЙ ШКОЛІ
  • Галина Мисаковець, керівник Обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів
    СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ІНКЛЮЗІЇ
  • Мирослав Ніколаєв, начальник Львівського регіонального центру фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт»
    ІНКЛЮЗІЯ В СПОРТІ
  • Лілія Клос, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка»
    СОЦІАЛЬНА РОБОТА В СФЕРІ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я ЯК НОВИЙ ВЕКТОР ДІЯЛЬНОСТІ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ
  • Юлія Аронова, мати 7-річноі дівчинки з синдромом Дауна, яка цього року почала навчатися в загальноосвітній школі, керівник ГО «Розправлені крила»
    БАТЬКИ ЯК УЧАСНИКИ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ ДІТЕЙ У ШКОЛІ

Учасники:

• о. Ігор Пецюх, духівник, духовно-пасторальний центр Українського католицького університету
  • Ярослав Грибальський, голова правління ГО «Реабілітація осіб з інвалідністю», представник Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України у Львівській області
  • Тетяна Шаповалова, доцент кафедри соціології та соціальної робити Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Наталія Курило, психолог, тренер з питань інвалідності, Львівська обласна організація «Реабілітація осіб з інвалідністю»
  • Зореслава Люльчак, директор Львівського міського центру реабілітації «Джерело»
  • Ганна Валько, керівник БродІвського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів
  • Тереза Фаласеніді, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка»