Обмін досвідом у реалізації соціальних та наукових проектів між Дніпровщиною та Львівщиною

Упродовж 30 січня – 3 лютого 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбуватиметься обмін досвідом в реалізації соціальних та наукових проектів між Дніпровщиною та Львівщиною. Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Цільова група: молодь Дніпровщини та Львівщини (працівники науково-освітньої сфери, громадські активісти, молодіжні лідери).

Мета проекту: започаткувати співпрацю між активними молодими науковцями Дніпровщини та Львівщини задля всебічного розвитку молодіжних ініціатив, створення спільних міжрегіональних проектів та обміну знаннями.

Місце проведення: навчальний корпус № 4 Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Степана Бандери, 12).

Програма заходу