Серія лекцій американських фахівців Александри Шепард, Джона Хілкі та Брайана Телпнера

11–12 травня 2017 року кафедра теоретичної та практичної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки за сприяння Антимонопольного комітету України, Київського торговельно-економічного університету, технічного сприяння кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту організовує лекції американських фахівців Александри Шепард, Джона Хілкі та Брайана Телпнера.

• 11 травня, 14:15, ауд. 417 IV навчального корпусу
    Александра Шепард: «Види змов на торгах на прикладі практики США та шляхи їх виявлення».
  • 12 травня, 9:15, ауд. 417 IV навчального корпусу
    Джон Хілкі: «Типи збоїв ринкових механізмів та відповідні кроки конкурентного відомства з їх виправлення».
  • 12 травня, 11:00, ауд. 417 IV навчального корпусу
    Брайан Телпнер: «Горизонтальні злиття: як застосовувати рекомендаційні роз’яснення з горизонтальних злиттів та оцінювати можливі наслідки таких злиттів для ринку. Нещодавні приклади таких злиттів в США та судова практика з розгляду таких справ».

Лекції відбуватимуться англійською мовою із синхронним перекладом на українську.

Для участі організатори просять зареєструватися, надіславши листа на адресу oltrevogo@ukr.net і зазначивши свої дані.

Докладніше – в інформаційному повідомленні

Приєднані файлиРозмір