X Екуменічний соціальний тиждень у Львові «Гідність – Служіння – Солідарність: на шляху оновлення країни»

Від 4 до 7 жовтня 2017 року у Львові відбуватиметься Х Екуменічний соціальний тиждень. Це традиційна подія осені уже з 2008 року, яку організовує Інститут екуменічних студій Українського католицького університету за підтримки Львівської міської ради, Львівської обласної ради, Львівської облдержадміністрації та Національного університету «Львівська політехніка».

Тема X Екуменічного соціального тижня: «Гідність – Служіння – Солідарність: на шляху оновлення країни».

Серед запланованих заходів – відкрита дискусія, круглі столи, семінари, презентація перекладу книги, нагородження переможців конкурсу «Репортери надії в Україні», виставка-ярмарок соціальних організацій та інші заходи за участю відомих закордонних та українських експертів, благодійних фондів, влади, громадських організацій.

Участь у цьогорічному Форумі, зокрема, візьмуть:

• о. д-р Алоіс Бух, професор морального богослов’я між’єпархіальної вищої семінарії і навчального центру в м. Лянтерсгофе (Німеччина);
  • Владика Борис Дзюрах, єпископ курії Верховного Архієпископа УГКЦ;
  • Ярина Турчин, директор Інституту гуманітарних та соціальних наук, професор кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Фламінія Джованеллі, член Папської ради «Справедливість і Мир», Рим, Італія;
  • Назарій Брезіцький, меценат, президент та засновник Благодійної організації «Благодійний фонд «Справа Скарбека»;
  • Оксана Винницька-Юсипович, почесний консул Канади у Львові;
  • Рафал Вольські, Генеральний консул Республіки Польща у Львові;
  • Данило Ярема, почесний консул Франції у Львові;
  • Тарас Семенюк, співзасновник і редактор розділу аналітично-інформаційного інтернет-ресурсу «Short.media»;
  • Марта Коломиєць, директор Програми імені Фулбрайта в Україні;
  • Алім Алієв, журналіст, співзасновник ГО «Крим SOS»;
  • Вадим Лубчак, редактор відділу «ЗМІ та новітніх медіа» газети «День».

У п’ятницю, 6 жовтня, з 9:00 до 13:00 у рамках X Екуменічного соціального тижня відбудеться Круглий стіл «Інклюзивне суспільство як показник зрілості нації», організований спільно з Національним університетом «Львівська політехніка». Місце проведення заходу – ауд. 113 І навчального корпусу Львівської політехніки (вул. Карпінського, 2/4).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (032) 240 99 44 *3388 (Оксана Іленьків, координатор проекту), e-mail: irakit@ucu.edu.ua.

Загальна програма

Програма заходів X Екуменічного соціального тижня