XIІІ конференція «Проблеми та перспективи розвитку економіки і підприємництва та комп’ютерних технологій в Україні»

Інститут підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на XIІІ Науково-практичну конференцію науково-педагогічних працівників «Проблеми та перспективи розвитку економіки і підприємництва та комп’ютерних технологій в Україні», яка відбудеться 27–31 березня 2017 року в м. Львові.

Тематичні напрями конференції

1. Технології, тренди, бізнес та інновації
  2. Проблеми економіки та управління національним господарством
  3. Розвиток фінансово-кредитних відносин в умовах глобалізаційних трансформацій
  4. Проблеми обліку, аналізу і аудиту в сучасних умовах господарювання
  5. Соціально-гуманітарний розвиток України: сучасні тенденції та перспективи розвитку
  6. Проблеми лінгвістики та методики викладання іноземних мов
  7. Економічна та IT-освіта: проблеми та перспективи

Для участі в конференції необхідно до 15 березня 2017 року заповнити на сайті Інституту підприємництва та перспективних технологій заявку на участь у конференції та надіслати на електронну адресу контактної особи секції тези доповіді та відскановану квитанцію про сплату оргвнеску.

Адреса оргкомітету:

Національний університет «Львівська політехніка», Навчально-науковий Інститут підприємництва та перспективних технологій,
вул. Горбачевського, 18, м. Львів, 79044.

Докладніше – в запрошенні на конференцію

Приєднані файлиРозмір
Запрошення на конференцію563.82 KB