Зустріч студентів Львівської політехніки з представником компанії «Ericsson»: можливості стажування, роботи та спільних досліджень

R&D центр Ericsson в Україні запрошує до співпраці студентів, аспірантів та викладачів Національного університету «Львівська політехніка».

У Львові функціонує один із світових R&D центрів цього визнаного лідера в галузі телекомунікаційних технологій.  Спеціалісти працюють над глобальними задачами Ericsson, що включають:

• розробку програмного забезпечення для телекомунікаційного устаткування
  • забезпечення безперервного постачання програмних продуктів клієнтам в усьому світі
  • пошук нових рішень для передачі даних
  • хмарні сервіси
  • обробку та аналіз даних, та багато іншого.

Одним із головних принципів роботи компанії є близька кооперація з науково-навчальними закладами. Ericsson пропонує гнучкий підхід до синергії наукової установи та технологічної корпорації. Так, співпраця може бути налагодженою у формі:

• працевлаштування студентів протягом літнього періоду
  • проходження навчальних та переддипломних практик
  • працевлаштування студентів та аспірантів на умовах часткової зайнятості
  • виконання дисертаційних робіт аспірантами для практичних потреб компанії
  • наукова робота викладачів, проведення досліджень

Технологічні виклики, з якими стикається Ericsson у повсякденній роботі, надають шанс для застосування теоретичних знань та навичок на практиці. Детальніше про перспективи співпраці можна буде дізнатись від представників компанії на серії зустрічей у Національному університеті «Львівська політехніка».

Перша зустріч відбудеться у четвер, 18 травня, о 16:00 у 524 аудиторії IV корпусу Львівської політехніки за сприяння Ради молодих вчених університету. Запрошуємо всіх охочих студентів, аспірантів та викладачів!