Безкоштовний майстер-клас з робототехніки для школярів у Tech StartUp School Львівської політехніки

Освітній проект ROBO Craft запрошує школярів віком 10–13 років поринути у світ робототехніки та інноваційності та відкрити свої таланти, відвідавши безкоштовний майстер-клас з робототехніки у Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка», який відбудеться 24 квітня 2018 року.

Як дитині набути навички успішного майбутнього винахідника, оволодіти здатністю до творчості, інноваційності, комунікативності та роботи в команді? Відомий шлях – навчитись конструювати, програмувати та керувати Arduino-роботами. Про все це школярі дізнаються під час майстер-класу з робототехніки у стартап-школі Львівської політехніки.

Викладачі ROBO Craft відкриють для дітей таємничий світ робототехніки, розповівши про:

• основні платформи для проектування роботів;
  • технології складання;
  • різновиди електроніки, механіки та програмування;

Школярі дізнаються, як роботи змінять наше життя у недалекому майбутньому. У програмі майстер-класу також вікторина для дітей, після якої на школярів чекає приз та презентація дитячого літнього табору.

Початок заходу о 18:00.

Реєстрація обов’язкова.