День відкритих дверей програми «Робототехніка» (Robotics) у Львівській політехніці

В суботу, 1 грудня 2018 року, в аудиторії 711 V навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» чекатимуть на всіх охочих почути про програму «Робототехніка» й дізнатися про її переваги. Розробники програми, викладачі та ІТ-спеціалісти розкажуть абітурієнтам про інноваційне навчання, предмети і стажування в ІТ-компаніях. Початок об 11:00.

У програмі Дня відкритих дверей:

• знайомство з програмою «Робототехніка» (виступатимуть розробники програми, викладачі Університету і працівники ІТ-галузі),
  • «Як стати студентом програми, або особливості вступної кампанії та умов прийому до ЗВО у 2019 році?».

Однією з найсуттєвіших переваг спеціальності «Робототехніка» порівняно з традиційними ІТ-спеціальностями є тісне поєднання досвіду роботи з програмною та апаратною частинами. Це дасть змогу випускниками програми успішно працювати розробниками програмного та апаратного забезпечення для засобів робототехніки, вбудованих систем, автомобілів, розумних будинків, мобільних пристроїв та смартфонів.

Реєстрація на подію